New Page 2

SU YATAĞI NEDİR


ÜRÜNLER

Baby
Junior
Soft
Delta
Deco
Nautica
Inside
Yuvarlak Su Yatağı
Bambu Mobilya
Akva Sound
Akva Wellness
Akva Care Mobile
Su Yastığı
Baza ve Başlıklar
Fiyat Listesi

-------------------------------------------
ÜRÜNLERİMİZ
----------------------------------------------------

Akva Care Mobile


Akva care mobile (şilte), su yatağı bugün birçok klinikte ve evde, yatalak hastalarda oluşan dekubitus rahatsızlığının tedavilerinde, yaraların oluşumunu engellemekte, felçlilerin ve omurga yaralanmalarının tedavilerinde çok iyi sonuçlar alınarak kullanılmaktadır. Diğer yataklarda basınç tamamen yok olmaz, yataklak hastalarda kullanılan havalı yataklarda basınç sadece odacıklar arasında yer değiştirir ve kompröserun sesi hastayı rahatsız eder.

Su yatağı vücuda tam olarak uyum sağlar, vücut yatağa uyum sağlamaz. Yatalak hastalar icin en ideal yataktır.

Ölçüler:                   90 cm x 200 cm
Yatak yükseklik:   9 cm

Maximum Ağırlık:    70 kg

Tüm parçalar 2 yıl garantilidir.

Yatalak hastalar için hazırlanmış özel su yatağı şilteleri 50 litre su almaktadır ve tüm sünger yatakların üzerinde kullanılabilmektedir.

Su şilteleri, baş ve ayak kısmında özel basıncı dağıtan yastıklar, vücut bölümünde su haznesi, koruyucu kılıf, sünger kenarlıklar ve üst kılıfdan oluşan, modüllü bir sistemdir.


Digital ısıtma sistemi (65 W) sabit ısı vermektedir. Su yatağının tamamı hijyeniktir, kılıflar 90oC yıkanabilir ve fermuarlıdır. Tekstil olarak kullanılan tüm malzemeler Öko-Tex-Standard 100 sertifikasina sahiptir. Şilteler iki üst kılıfla beraber verilmektedir.

Kaynaklar: Lit.6 Weinstein, J.D. ve Davidson, B.A.1966. Sıvı birikiminden korunma ve tedavisi, rahatsızlık Dekubitus. Amerikan Journal of Physical Medicine 45:283-90. Lit.7 Thornhill, H.L. ve Williams, M.L. 1968 Su yatağı kullanılan büyük bir devlet hastanesinin tecrübeleri. Amerikan Journal of Nursing 68:2856-58. Lit.8 Pfaudler, M. 1968. Flotasyon (Farklı yüzey özelliklerine sahip vücudu su yatağında yatırmak), Basınç ve Dekubitus. Amerikan Journal of Nursing 68:2351-55 Lit.9 Lilla, J.A., Fridrichs, R.R. ve Vistnes, L.M. 1975. Su yatağının üzerinde tedavi, derinin yaralara karşı korunması. Geriatrics, Eylül 1975, S.71-75. Lit.10 Siegel, R.J., Laub, D.R. ve Vistnes, L.M.1973. Basınçtan oluşan yaralardan su yatağı kullanarak korunması.. Plastik and Reconstructive Surgery 51:31-37. Lit.11 Jones, R.F. und Burniston, G.C.1971. Omurilik Yaralanma istasyonunda su yatağı. Medical Journal of Australia. 11.Eylül 1971, S. 1215-21.


Google
 
Ferienwohnungen inserieren

Ferienhäuser Türkei
Ferienwohnungen
Ferienwohnungen Balikesir

Auswahl preiswerter
Ferienhäuser und Ferienwohnungen Türkei
und weltweit.
Ferienunterkünfte für jedes
Budget und Interesse.

Grosse Auswahl
Ferienhäuser und FerienwohnungenTürkei
vom privaten Vermieter.
Ferienwohnungs-Anzeige gratis.

KIZILKECILI KÖYÜ - AKCAY in Kizilceli Köyü

Ferienhausmiete.de

Ferienhaus

jajabu

www.ferien-privat.de

Copyright © 2005 OASİS Su Yatakları. Tüm hakları saklıdır. En iyi görüntü IE5+ 1024x768 32bit renk.