New Page 2

SU YATAĞI NEDİR


HAKKIMIZDA

 Kurucu
Vizyon-Misyon
Referanslarımız
Akva Su Yatakları
Çevre ve Güven Politikamız
Sertifikalar

-------------------------------------------------


 

AKVA SU YATAKLARI
-------------------------------------------------------------------

Her şey bir çatı altında toplanmıştır.
Su yatağı 1851 yılında William Hooper tarafından tıbbı amaçlar için geliştirilmiştir. Tam 130 yıl sonra 1981 yıllında Akva Danimarka’nın Ry şehrinde kurulmuştur. Ufak bir firma olarak kurulan Akva filozofisi, kuvvetli araştırma bölümleri ve yüksek mühendislik çalışmalarıyla su yatağını sadece Skandinav ülkelerinde değil tüm

Avrupa’ya yaymayı başarmıştır. Avrupa’nın en büyük su yatağı üreticisi Akva’dır.

Bugün Akva su yatağının tüm parçalarını A’ dan Z’ ye en ileri teknolojiyle ve yüksek kaliteyle kendi bünyesinde üretmektedir. Modern tesis çok hassas kalite ve güvenceye göre düzenlenmiştir, Akva tüm su yatak haznelerinin kaynak dikişlerine ve termostatlarına 5 yıl garanti vermektedir.


Çok iyi ağ sisteminin içinde tüm partnerler son alıcıyla diyalog içindedirler ve Endüstriyel partnerler, Bayer AG gibi, ürün geliştirmede kalitenin ve teknolojinin düzelmesine odaklanmışlardır. Akva Waterbeds sipariş üzerine, modern robotlarla üretim yapmaktadır. Birçok üretici üretimi elle yapmaktadır.

Eğer Akva Su yatağı almaya veya kullanmaya karar verdiyseniz, Akva su yatağı ile içiniz rahat olabilir.

Kalite

Kalite için Garanti.

1981 yılından beri Akva Waterbeds devamlı geliştirilmektedir ve yenilenmektedir. En modern teknolojiyle ve çevre kirliliği içermeyen maddelerle yapılan su yatakları, en iyi kalitede olmasının ana sebebidir.

Öko Tex

Akva Waterbeds APS vinlex’de ilk ÖKO TEX sertifikası alan su yatağı üreticisidir. Akva’nın tüm kılıfları, örtüleri ve su yastıkları için de ÖKO TEX sertifikası mevcuttur.
ÖKO TEX Standard 100 dünyaca tanınan Tekstil ÖKO etiketidir ve hiçbir zararlı madde içermeyen tekstiller için verilmektedir. Bu etiketi veya sembolü taşıyan tüm ürünler internasyonel olarak tanınan Tekstil Enstitüleri tarafından analiz edilerek bu sertifika verilir.

Anti Alerjik

Su yatağı maytlara yaşama şansı vermez, kılıflar fermuarlıdır ve gayet rahat çıkarılıp çamaşır makinasında yıkanabilir, vinleks su haznesi çok kolay temizlenir.

Uzun Ömürlü Konfor

Akva Waterbeds’de yatma konforu zamanla değişmez. Yatakta herhangi bir şişme veya çökme olmaması uzun ömürlü konfor ve rahatlık hissi verir.Google
 
Ferienwohnungen inserieren

Ferienhäuser Türkei
Ferienwohnungen
Ferienwohnungen Balikesir

Auswahl preiswerter
Ferienhäuser und Ferienwohnungen Türkei
und weltweit.
Ferienunterkünfte für jedes
Budget und Interesse.

Grosse Auswahl
Ferienhäuser und FerienwohnungenTürkei
vom privaten Vermieter.
Ferienwohnungs-Anzeige gratis.

KIZILKECILI KÖYÜ - AKCAY in Kizilceli Köyü

Ferienhausmiete.de

Ferienhaus

jajabu

www.ferien-privat.de

Copyright © 2005 OASİS Su Yatakları. Tüm hakları saklıdır. En iyi görüntü IE5+ 1024x768 32bit renk.