New Page 2

SU YATAĞI NEDİR


REFERANSLAR

  Almanya
  Avusturya
  Belçika
  Hollanda
  Fransa
  Türkiye

-------------------------------------------------


SU YATAĞI ÖYKÜLERİ
-------------------------------------------------------------------------

ALMANYA

Tatil yapmak çok güzel bir şey, ama tatildeyken sırtımda ağrılar oluşuyor!

Klaus Rensky baca temizleyicisi ve ağır baca süpürgesini taşımak zorunda olduğu için, sırt ağrıları işiyle bağlantılı. 10 yıl öncesine kadar her sabah sırtıyla ilgili hakikaten problemler yaşıyormuş, bugünse sadece tatildeyken veya su yatağında yatmadığı zamanlarda sırt ağrısı çektiğini, belirtiyor Klaus Rensky.

“Tatil yapmak çok güzel, ama tatilden eve dönmek beni çok mutlu ediyor, çünkü su yatağıma tekrar kavuşuyorum ve sırt ağrılarım kesiliyor” diyor Klaus Rensky. Su yatağını Stuttgart’a fuarda görmüş ve alıp denemeye karar vermiş, eşi Diana ilk başta biraz tereddütlü yaklaşmış konuya – “Ben kendimi ilk başta biraz geri çektim, ama ilk görüşümde sevdim su yatağını” diye anlatıyor ve hatırlamakta zorlanıyor. Bay ve Bayan Rensky su yatağından o kadar memnun kalmışlar ki, çocuklarına da almaya karar vermişler. Klaus ve Diana Rensky çiftinin iki tane oğulları var, Bernd 14 yaşında 7 sene önce su yatağı sahibi olmuş, Steffen 12 yaşında, 2 sene önce ona da su yatağı alınmış. – Başka su yatağı alabilmek için para biriktirmemiz gerekiyordu, Almanya’daki diğer yataklara göre biraz daha pahalı olduğu için, ama çocuklarımızın da en iyi yatakta yatmaları konusunda tereddütümüz olmadığı için, 8 yıl boyunca para biriktirdik – diye anlatıyor Diana ve Klaus.

Küçük oğulları Steffen hafta içi, içe kapanık çocukların kaldığı yurtta kaldığı için, maalesef çok fazla su yatağında yatamıyormuş, yurtta da su yatağını koyacak imkan olmadığı için hafta sonları eve geldiğinde su yatağında yatıyormuş. – Bu durum Steffen için oldukça kötü, çünkü su yatağında o çok daha iyi uyuyor, eskiden gecede birkaç kez uyanırdı, ama su yatağında bütün gece uyanmadan uyuyor, bu gündüz kendisini zinde hissetmesinde büyük rol oynuyor – diye anlatıyor Diana ve Steffen’nin en kısa zamanda devamlı su yatağında yatmasını diliyor.

Google
 
Ferienwohnungen inserieren

Ferienhäuser Türkei
Ferienwohnungen
Ferienwohnungen Balikesir

Auswahl preiswerter
Ferienhäuser und Ferienwohnungen Türkei
und weltweit.
Ferienunterkünfte für jedes
Budget und Interesse.

Grosse Auswahl
Ferienhäuser und FerienwohnungenTürkei
vom privaten Vermieter.
Ferienwohnungs-Anzeige gratis.

KIZILKECILI KÖYÜ - AKCAY in Kizilceli Köyü

Ferienhausmiete.de

Ferienhaus

jajabu

www.ferien-privat.de

Copyright © 2005 OASİS Su Yatakları. Tüm hakları saklıdır. En iyi görüntü IE5+ 1024x768 32bit renk.