New Page 2

SU YATAĞI NEDİR


REFERANSLAR

  Almanya
  Avusturya
  Belçika
  Hollanda
  Fransa
  Türkiye

-------------------------------------------------


SU YATAĞI ÖYKÜLERİ
-------------------------------------------------------------------------

AVUSTURYA

Hamileliğinin son aylarında su yatağında yüz üstü yatmış!

Her sabah saat 5’le 6 arasında ufak Hannah anne babasının yanında sütünü içiyor. Ursula ve Christian Strasser, Hannah ile beraber su yatağında sabahın erken saatlerinin tadını çıkarıyorlar. Hannah 3 aylık, doğduğunda boynunda bağ olduğu için, boynu kuvvetsiz kalmış ve anne sütü alamamış, boynu kuvvetlendiğinde ise, anne sütüne başlamak için geç kalınmış ve Hannah biberon bebeği olmuş. Christian ve Ursula’ nin sabahları görev dağılımı yapmak için işleri kolaylaşmış, sabahları su yatağına oturuyorlar rahatça Hannah’ a sütünü veriyorlar. Ursula hamileliğinin ve doğum sonrasının çok rahat geçtiğini, söylüyor, 1,5 yıllığına doğum iznine ayrılmış.

“Hamileliğimin 8. ayında bile yatakta çok rahat dönebiliyor ve yüz üstü yatabiliyordum. Arkadaşlarım görmeden önce bana inanmadılar” diyor. Ursula doğumunu hastanede yapmış, Avusturya’da doğumu evde veya hastanede yapmak isteğe bağlı – Bana hastanede doğum yapmak daha mantıklı geldi, ama hastanede hakikaten çok kötü uyudum ve su yatağımı çok aradım, diyor Ursula. Doğumdan 2 ay önce Christian ve karnı burnunda Ursula ufak bir evden, büyük bir eve taşınmışlar – ev taşımak oldukça yorucu olduğundan ılık bir su yatağında dinlenmenin, yeniden tazelenmenin, zindeleşmenin kendisine çok iyi geldiği, anlatıyor, su yatağıyla büyüyen Ursula, Hannah’ın da yakında kendi su yatağı olması gerektiğini belirtiyor.

Christian’ın, Ursula ile tanışmadan önce su yatağından haberi yokmuş, su yatağında yatmanın kendisi için özel bir zevk olduğunu ve sağlıklı olduğunu, belirterek ekliyor, babasının da sırtında problemleri ve ağrıları olduğunu, en kısa zamanda su yatağı alması gerekiyor, diyor. Röportaj sırasında, su yatağında uyuya kalan Hannah’a bakarak, gülüyor Christian.

Google
 
Ferienwohnungen inserieren

Ferienhäuser Türkei
Ferienwohnungen
Ferienwohnungen Balikesir

Auswahl preiswerter
Ferienhäuser und Ferienwohnungen Türkei
und weltweit.
Ferienunterkünfte für jedes
Budget und Interesse.

Grosse Auswahl
Ferienhäuser und FerienwohnungenTürkei
vom privaten Vermieter.
Ferienwohnungs-Anzeige gratis.

KIZILKECILI KÖYÜ - AKCAY in Kizilceli Köyü

Ferienhausmiete.de

Ferienhaus

jajabu

www.ferien-privat.de

Copyright © 2005 OASİS Su Yatakları. Tüm hakları saklıdır. En iyi görüntü IE5+ 1024x768 32bit renk.