New Page 2

SU YATAĞI NEDİR


BASIN ODASI

 Basın Bülteni
 OASİS PPS Sunum
 Medyada Oasis
 Kurucu
 
-------------------------------------------------
BASIN BÜLTENİ
---------------------------------------------------------


Dünyaca Ünlü AKVA Su Yatakları Türkiye’de

Türkiye’de yatakta bir devrim gerçekleşiyor. Su yatakları konusunda uzman firma OASİS, Avrupa’nın en büyük su yatağı üreticisi AKVA’yla, “konfor ve sağlıklı yaşamı” Türkiye’de ilk kez “uykunuza” taşıyor.

Akva’nın Türkiye partneri olan OASİS’in, farklı su yatağı seçenekleri sunuyor.

Uyku hayatımız için vazgeçilmez.
Ömrümüzün 1/3’ünü uyumak ya da dinlenmek için yatakta geçiriyoruz. ABD’de Avrupa’da milyonlarca insan bugün su yatağında yatıyor. Avustralya’da, Norveç’te her iki kişiden biri su yatağını tercih ediyor.

OASİS, Türkiye’de ilk kez odanıza en uygun su yatağı alternatiflerini size sunmaktadır. Dalgalı, dalgasız su yatağı ve farklı renklerde baza çeşitleri ile hem estetiği hem de sağlığı buluşturmaktadır. Bebekler ve yetişkinleri derin bir uykudan enerji dolu uyandırmak için üretilen Akva su yataklarında en son teknoloji kullanılmaktadır. Bebekler Akva su yatağında anne karnındaki kadar güvenle uyutulabilmektedir. Suyun yumuşak ve sakin hareketleri bebekleri rahatlatmakta, çocukların ve yetişkinlerin vücuduna tam uyum sağlayan Akva su yatakları, doğal uykuyu sağlamaktadır.

Uykusuzluğa, Bel ve Sırt Ağrılarına Son!
OASİS yöneticileri, su yataklarının vücudu her yatış şeklinde koruduğunu ve sırtı, omurgayı, kasları suyla rahatlattığını vurgulamaktadır. Uykusuzluk çekenler, romatizma, dekubitus (yatalak hastalıkları) rahatsızlığı olan tüm hastalar için özellikle su yatağı önerilmektedir.

Garantili ve Çevreci
Akva su yatakları Aps Su haznelerinde kullandığı Vinleks ile su yatağı üreticileri arasında ilk Öko-Tex 100 1. Sınıf malzeme sertifikası ve Avrupa’da su yatağı üreticileri arasında ilk ISO 14001 çevre sertifikası alan üreticidir. Akva su yatakları çevre kirliliği içermeyen Vinlex’le üretilmekte, kanserojen phthalate içermemektedir. DTI (Danimarka Teknoloji Enstitüsü) tarafından test edilmiş ve düşük enerji tüketimi onaylanmıştır. AKVA su yatakları ısıtma sistemlerine 5 yıl garanti vermektedir.

İyi bir uyku, İyi bir hayat!
“İyi bir uyku, İyi bir hayat!” sloganıyla yola çıkan OASİS, Akva Su Yataklarıyla Türkiye’yi tanıştırıyor. Diğer yatakların %100 başaramadığı sağlık koşullarını, benzersiz uyku keyfini farklı seçeneklerle sunuyor.


Google
 
Ferienwohnungen inserieren

Ferienhäuser Türkei
Ferienwohnungen
Ferienwohnungen Balikesir

Auswahl preiswerter
Ferienhäuser und Ferienwohnungen Türkei
und weltweit.
Ferienunterkünfte für jedes
Budget und Interesse.

Grosse Auswahl
Ferienhäuser und FerienwohnungenTürkei
vom privaten Vermieter.
Ferienwohnungs-Anzeige gratis.

KIZILKECILI KÖYÜ - AKCAY in Kizilceli Köyü

Ferienhausmiete.de

Ferienhaus

jajabu

www.ferien-privat.de

Copyright © 2005 OASİS Su Yatakları. Tüm hakları saklıdır. En iyi görüntü IE5+ 1024x768 32bit renk.