New Page 2

SU YATAĞI NEDİR


REFERANSLAR

  Almanya
  Avusturya
  Belçika
  Hollanda
  Fransa
  Türkiye

-------------------------------------------------


SU YATAĞI ÖYKÜLERİ
-------------------------------------------------------------------------

BELÇİKA

Psikolog hastalarına su yatağı tavsiye ediyor!

Suyu hissetmek, suyun uyumu ve yatağın üstünde değil, içinde yatağını fark etmek hakikaten çok hoş bir his. Kendi muayenesi olan psikolog hastalarına su yatağı tavsiye ediyor. – “Muayeneme gelen hastalarımın çoğu boyun, omuz sırt ağrılarından şikâyet ediyorlar. İş yerindeki stres, yanlış oturma, durma, yatma bu ağrılara neden oluyor. Ben su yatağının insan vücudu için çok sağlıklı olduğuna inanıyorum, uzun veya kilolu olmak, kısa veya zayıf olmak fark etmiyor, su her vücuda tam bir uyum sağlıyor ve vücudu koruyor” diyor Nicolas Mortice ve şimdiye kadar birçok hastasını, su yatağı almaya ikna ettiğini, belirtiyor.

Özellikle Belçika’da, ikna etmenin gerekli olduğuna, çünkü su yatağına güvenmek gerektiğini, diğer tüm yataklar için çok fazla reklâm yapılarak bilgi verildiğini, ama su yatağının çok az tanıtıldığını, belirtiyor. “Su yatağına bizce haksızlık yapılıyor, su yatağının insan sağlığı açısından öneminin özellikle üstüne basılarak belirtilmesi gerekiyor. Eskiden çok sık sırt ağrıları ile uyanırdım, ama bugün öyle bir şey kesinlikle söz konusu değil, tam tersi dinlenmiş ve zinde olarak yataktan kalkıyorum, bu da erken kalkmak zorunda olan kişiler için harika bir duygu” diyor, Bay Nicolas’ın eşi Bayan Francoise, büyük internasyonal bir firmanın sekreterliğini yapıyor. Sık sık su yatağına karşı ön yargılı insanlarla karşılaşıyormuş. – Birçoğu fazla sudan dolayı veya suyun ağırlığından, evi su basacağından korkuyorlar, bazısı da su tutması rahatsızlığına yakalanacaklarını düşünüyorlar. Bunların hepsinin eskiden, su yataklarının ucuz ve kötü oldukları zamandan kaldığını düşünüyorum. Artık insanlara kaliteli üründen, isteğe göre ayarlanabilen ısı derecesinden, sağlam su haznelerinden, örneğin bizim Akva su yatağımız gibi yataklara yatırarak, insanları ikna edilmesi gerektiğine inanıyorum. İnsanlar kesinlikle çok çabuk ılık suyun üstünde yatmanın ne kadar güzel bir his olduğunu fark edeceklerdir, diyor ve ama su yatağında ilk yatışta hemen su yatağını almadıklarını gülerek ekliyor, Francoise.

Yatağımız çok eskimişti, yeni bir yatak almak istiyorduk. Bir iş arkadaşım beni telefonla aradı, mobilya fuarında uygun fiyata su yatağı gördüğünü söyledi, biz de onu dinledik ve fuara gittik Akva ürünlerini beğendik. Ama biraz daha başka yatakları araştırmaya karar verdik, aslında başka su yatağı satan mağazalara gidip, su yatağıyla ilgili bilgi toplamaktı amacımız, Latex yataklara da bakıyorduk, iyi bir latex yatağın oldukça pahalı olduğunu fark ettik. Ayrıca, mobilya satıcılarına hangi yatakta yattıklarını soruyorduk, 3 farklı yerde, aynı cevapla karşılaştık, su yatağında yatıyorlardı, o zaman su yatağı doğru bir seçim olmalıydı ve hakikaten de öyle, bir saniye bile pişman değiliz, diyor Francoise ve ekliyor, satıcının da yatağı çok güzel anlattığını belirtiyor. Satıcı bayan bize su yatağını çok güzel açıkladı, su yatağının kurulmasından bir gün sonra geldi, su haznesinden hava kabarcıklarının nasıl alacağımızı gösterdi. Biz su yatağından çok memnunuz diye tekrarlıyor Francoise ve Nicolas hiç düşünmeden – Su yatağı aldığımız en iyi yatak, 10 sene önce almalıymışız, diye ekliyor.

Google
 
Ferienwohnungen inserieren

Ferienhäuser Türkei
Ferienwohnungen
Ferienwohnungen Balikesir

Auswahl preiswerter
Ferienhäuser und Ferienwohnungen Türkei
und weltweit.
Ferienunterkünfte für jedes
Budget und Interesse.

Grosse Auswahl
Ferienhäuser und FerienwohnungenTürkei
vom privaten Vermieter.
Ferienwohnungs-Anzeige gratis.

KIZILKECILI KÖYÜ - AKCAY in Kizilceli Köyü

Ferienhausmiete.de

Ferienhaus

jajabu

www.ferien-privat.de

Copyright © 2005 OASİS Su Yatakları. Tüm hakları saklıdır. En iyi görüntü IE5+ 1024x768 32bit renk.