New Page 2

SU YATAĞI NEDİR

SU YATAĞI NEDİR?

EN SIK SORULAN SORULAR

TARİHTE SU YATAĞI

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN
  Yatma konforu
  Tıbbi Faydalar
  Sırt ağrıları
  Uykusuzluk
  Ense ağrıları
  Dekubitus
  Yanıklarda rahatlama
  Adale ve eklem ağrıları
  Hamilelik
  Premature bebekler
  Alerjiler
  Üniversite araştırması

TEKNİK BİLGİLER
  Su Haznesi
  Isıtma sistemi
  Su Yatağı çeşitleri
  Su Yataklarının ölçüleri
  Her yatağa uyar
  Akva bakım malzemeleri

----------------------------------------
HİJYEN İÇİN BAKTERİ VE ALERJİYE KARŞI SU YATAĞI 
----------------------------------------------------hijyen.jpg (15754 bytes)Alerjisi olan kişiler için en hijyenik yataktır, su yataklarının tüm örtüleri yıkanabilir ve tozlanmaz.
Aşağı yukarı 1.000 litre teri normal bir yatak, altı yılda emmek zorundadır. Yatağın 6 ya da 10 yıl içersinde yeni bir yatakla değiştirilmesi için yeterli nedendir, sağlık açısından bakıldığında olması gereken de budur. Normal yataklara göre su yatağında, hijyen kılıfların yıkanması ve anti-alerjik vinly üst yüzeyin çok kolay temizlenmesi sayesinde, yatak yeni alınmış gibi temiz olur.
Tıbbi faydalarından başka su yatağı dünyada şimdiye kadar üretilen en hijyenik yataktır. Yaylı yataklardaki yaylar saç, ölü deri ve diğer fragmentleri inanılmaz bir şekilde mıknatıs gibi hepsini yavaş yavaş yatağın içine çekerler ve daha sonra hepsini yatağın yüzeyine bırakırlar. Su yatağında ise vinleks olan yüzey sayesinde öyle bir sorun yaşanmaz, su ve sabunla silinerek temizlenebilir.

Yükselen ısı sayesinde su haznesi nemli kalmaz, alerjilerin ana sebebi olan bakterilere, mantarlara ve maytlara (akarlara) yaşama şansı vermez.

Bugün Amerika’da, Avrupa’da ve Avustralya’da yüzlerce hastanede su yatağı kullanılmaktadır. Hastanelerde su yataklarında yatan hastaların çok daha az dönme ihtiyacı duyması hastane personelinin zamanlarını başka işlere ayırmalarında yardımcı olmaktadır. Doktorların ise tedavi için gösterdikleri uğraşlara ciddi anlamda yardımcı olmakla beraber, hastaların kendilerini çok daha hızlı ve çabuk iyi hissetmelerini sağlamaktadır. Birçok insanın her gün yaşadığı sorun: Gözlerin yaşlanması, şişmiş mikoza zarları veya egzama. Gelişmiş toplumlarda günden güne alerjilerin, özellikle evdeki tozlara karşı alerjilerin, artığı görülmektedir. Akva su yatağı almak için ana sebeplerden biri de budur, diğer yataklara göre hiç şüphesiz en iyi hijyen sistemi su yatağında vardır. Kılıflarda kullanılan tekstil ve su haznesinde kullanılan vinly Öko-Tex Standart 100 sertifikasına sahiptir, yani sağlığa zarar verecek hiçbir madde içermemektedir.

Sadece mikroskop altında görebileceğimiz maytlar, son derece kapsamlı bir vücut yapısına sahiptirler. 

Google
 
Ferienwohnungen inserieren

Ferienhäuser Türkei
Ferienwohnungen
Ferienwohnungen Balikesir

Auswahl preiswerter
Ferienhäuser und Ferienwohnungen Türkei
und weltweit.
Ferienunterkünfte für jedes
Budget und Interesse.

Grosse Auswahl
Ferienhäuser und FerienwohnungenTürkei
vom privaten Vermieter.
Ferienwohnungs-Anzeige gratis.

KIZILKECILI KÖYÜ - AKCAY in Kizilceli Köyü

Ferienhausmiete.de

Ferienhaus

jajabu

www.ferien-privat.de

Copyright © 2005 OASİS Su Yatakları. Tüm hakları saklıdır. En iyi görüntü IE5+ 1024x768 32bit renk.