New Page 2

SU YATAĞI NEDİR


BASIN ODASI

 Basın Bülteni
 OASİS PPS Sunum
 Medyada Oasis
 Kurucu
 
-------------------------------------------------
KURUCU
---------------------------------------------------------


Deniz Barcın
(Kurucu ve Genel Müdür)


1965 yılında Berlin’de doğdu. Ortaokul ve lise tahsilini Türkiye’de tamamladıktan sonra, yüksek tahsiline devam etmek üzere, Almanya’ya gitti. Otelcilik ve Turizm okudu ve bir müddet bu sektörde çalıştı. Münchener Angestellten Akademi’sinde Endüstri Mühendisliği okudu. Uzun yıllar Almanya’da çalıştıktan sonra Türkiye’ye yerleşti. Türkiye’de uzun zaman tekstil sektöründe yönetici olarak çalıştı.

Yaklaşık 10 yıl kadar önce, sürekli sırt ağrılarından şikayet edip yeni bir yatak almak için araştırma yapmaya karar veren Deniz Barcın, bir arkadaşının tavsiyesi üzerine, o güne kadar hiç bilmediği su yatağı ile tanıştı. Uzun yıllar sürecek bu birliktelik böyle başladı. Barcın, su yatağı aldıktan bir müddet sonra ağrılarının tamamen yok olduğunu fark etti. Bu deneyimini şöyle anlatıyor: “O gün itibariyle hiç düşünmediğim bir şey oldu, Türkiye’ye kesin dönüş yapmaya karar verdiğimde, su yatağının suyunu boşaltıp, katladım ve kendi özel arabamla Türkiye’ye getirdim. Başka bir yatak almış olsaydım, bu mümkün olmayacaktı.” diyor ve arkadaşının tavsiyesine uymakla da ne kadar doğru bir karar verdiğini düşünüyor.

Deniz Barcın’ın OASİS SU YATAKLARI firmasını kurma nedeniyse, Avrupa’da bu kadar yaygın olan bir şeyin Türkiye’de olmadığını ve tanınmadığını görmesidir. Barcın, AKVA su yatağı tercihini ise şöyle açıklıyor: “Türk toplumunun sağlıklı ve iyi yaşama konusunda günden güne bilinçlendiğini gördüm, bu açığı kapamaya ve Avrupa’nın en büyük su yatağı üreticisi ile beraber Türk pazarına girmeye karar verdim.” OASİS Su yatakları bir deneyim ve ihtiyaçtan doğdu. Ve şimdi Türkiye’de Deniz Barcın’ın yönetiminde, herkese “iyi bir uyku, iyi bir hayat” sloganıyla hizmet veriyor.


Google
 
Ferienwohnungen inserieren

Ferienhäuser Türkei
Ferienwohnungen
Ferienwohnungen Balikesir

Auswahl preiswerter
Ferienhäuser und Ferienwohnungen Türkei
und weltweit.
Ferienunterkünfte für jedes
Budget und Interesse.

Grosse Auswahl
Ferienhäuser und FerienwohnungenTürkei
vom privaten Vermieter.
Ferienwohnungs-Anzeige gratis.

KIZILKECILI KÖYÜ - AKCAY in Kizilceli Köyü

Ferienhausmiete.de

Ferienhaus

jajabu

www.ferien-privat.de

Copyright © 2005 OASİS Su Yatakları. Tüm hakları saklıdır. En iyi görüntü IE5+ 1024x768 32bit renk.