New Page 2

SU YATAĞI NEDİR


BASIN ODASI

 Basın Bülteni
 OASİS PPS Sunum
 Medyada Oasis
 Kurucu
 
-------------------------------------------------
MEDYADA OASİS
---------------------------------------------------------


Uykusuzluğa, bel ve sırt ağrılarına son!…
Kadıköy Life Dergisi / Sayı:4 / Temmuz-Ağustos 2005

Su yatakları sağlıklı uyku vaat ediyor
SABAH / 05.Temmuz.2005 / Haber
Bel ağrılarına ve uykusuzluğa su yatağıyla çözüm bulun...
SABAH-GÜNAYDIN / 28.Haziran.2005 / Haber


Uykusuzluğa, bel ve sırt ağrılarına son!…
Kadıköy Life Dergisi / Sayı:4 / Temmuz-Ağustos 2005
Su yatakları konusunda dünyanın en ünlü firmalarından biri olan AKVA Su Yatakları,
“iyi bir uyku, iyi bir hayat” sloganıyla hizmete girdi. Diğer yatakların %100 başaramadığı sağlık koşullarını, benzersiz uyku keyfini farklı seçenekler ile sunduklarını ifade eden firmanın Genel Müdürü Deniz Barcın; “Su yatakları konusunda bize Türkiye’nin her yerinden talep geldi: Tercih edilmesi için birçok neden var. Bunların başında sağlık, konfor ve hijyen gelmekte” dedi.


Su yatakları sağlıklı uyku vaat ediyor
SABAH / 05.Temmuz.2005 / Haber
Yaşam kalitemizi yükseltmede önemli bir yere sahip olan uyku kalitesini artırmak mümkün. Türkiye'ye yeni getirilen Akva Su Yatakları, kaliteli uykunun yanı sıra bel ve sırt ağırlarına da çözüm sunuyor. Su yatakları konusunda uzman firma Oasis, Avrupa'nın en büyük su yatağı üreticisi Akva'yla, konfor ve sağlıklı yaşamı uykulara taşıyor. Akva Su Yatağı'nın üzerinde vücudun tümü aynı oranda taşınarak korunuyor


Bel ağrılarına ve uykusuzluğa su yatağıyla çözüm bulun...
SABAH-GÜNAYDIN / 28.Haziran.2005 / Haber
20 ile 60 yaş aralığının 15 yılını yatakta geçiriyor, 20 bin kez uykuya dalıyoruz. Sağlıklı kalma ve yaşam kalitemizi yükseltmede önemli bir yere sahip olan uykunun, kalitesini artırmak mümkün. Türkiye'ye yeni getirilen Akva su yatakları, kaliteli uykunun yanı sıra bel ve sırt ağrılarına da çözüm sunuyor.

Onca koşuşturma içinde geceleri rahat bir uyku uyumayı kim istemez? Gece boyunca yatakta dört dönmek, sabah sırt ve bel ağrılarıyla uyanmak çoğumuzun ortak sorunu. Ancak Türkiye'ye yeni getiren bir su yatağı sayesinde bu sorunları ortadan kaldırmak mümkün. Su yatakları konusunda uzman firma OASİS, Avrupa'nın en büyük su yatağı üreticisi AKVA'yla, konfor ve sağlıklı yaşamı uykulara taşımayı amaçlıyor. Amerika'da yüzde 25 pazar payına sahip Akva su yatakları, Avustralya ve Norveç'te her iki kişiden biri tarafından kullanılıyor. Peki nasıl olur da bir yatak, sulu olur dilebilirsiniz? Diğer tüm yataklar gibi su yatağının da bir kasası ve matratsesi bulunuyor. Su haznesi, sağlam yatak kasasının içine yerleştirilerek korunuyor. Akva su yatağı ayarlanabilen ısılı, su haznesinin üzerinde dalgalanıyor, su yatağının üzerinde vücudun tümü aynı oranda taşınarak korunuyor. Akva yetkilileri, dünyada hiçbir yatak sisteminin farklı vücut formlarına bir su yatağı gibi uyum sağlayamadığını söylüyor.

İSTER DALGALI İSTER DALGASIZ
"Her insanın ihtiyaçları farklı oluyor, biri sallanan dalga hareketlerini istiyor, diğeri istemiyor" diyor Akva yetkilileri... Dalgalanma istemeyen müşterilerin yatakları, suyun hareketi engellenerek durduruluyor. Bu yataklara ayrıca, beli korumak için, bel bölgesine gelecek şekilde özel keçeli su hazneleri de eklenebiliyor. Diğer tüm yatakların vücuda baskı yaptığını açıklayan Akva yetkileri, sadece suyun diğer tüm materyalleri yumuşatabildiğini söylüyor ve şöyle devam ediyor: "Kan dolaşımının rahat olmaması kılcal damarların tıkanmasına ve kasların gerilmesine neden olur, bu da uykuda devamlı pozisyon değiştirme ihtiyacını doğurur. Su yatağında vücuda hiçbir yerden baskı uygulanmadığı için kan normal seyrinde akar. Vücudun orantılı olarak korunması, tüm vücuttaki kasları rahatlatarak sakin ve derin bir uyku sağlar. Uykusuzluk problemi, sırt ağrıları, omurilikteki disk problemlerinden doğan ağrılar, isiyas, skoliyose, gibi rahatsızlıklar su yatağı sayesinde azalır. Kısa bir zaman sonunda ağrıların tamamen yok olduğu tespit edilmiştir. Bazı romatizmal hastalıklarda ve artrosede de eklemlerdeki ağrıları dindirmede yardımcı olduğu gözlemlenmiştir."
Google
 
Ferienwohnungen inserieren

Ferienhäuser Türkei
Ferienwohnungen
Ferienwohnungen Balikesir

Auswahl preiswerter
Ferienhäuser und Ferienwohnungen Türkei
und weltweit.
Ferienunterkünfte für jedes
Budget und Interesse.

Grosse Auswahl
Ferienhäuser und FerienwohnungenTürkei
vom privaten Vermieter.
Ferienwohnungs-Anzeige gratis.

KIZILKECILI KÖYÜ - AKCAY in Kizilceli Köyü

Ferienhausmiete.de

Ferienhaus

jajabu

www.ferien-privat.de

Copyright © 2005 OASİS Su Yatakları. Tüm hakları saklıdır. En iyi görüntü IE5+ 1024x768 32bit renk.